UAB "Autobazė"
Skelbimų skaičius: 251     Automobilių parduota: 16812
Prisijungti 3 Dėti skelbimą Automobilio paieška
Paskelbta: 2018-06-06 10:43:28

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS MITAI APIE AUTOMOBILIO LIZINGĄ

 

Šiandien vis daugiau žmonių renkasi vieną ar kitą daiktą įsigyti išsimokėtinai ir kalbame ne tik apie buitinę techniką, bet ir tokius didelius pirkinius kaip naujas automobilis. Nepaisant šios paslaugos populiarumo, vis dar gausu mitų, kurie gali trukdyti apsispręsti ar automobilis lizingu išties vertas dėmesio. Štai keletas pagrindinių mitų, kuriuos šiandien ir sulaužysime.

 

MITAS Nr. 1:

BŪTINAS PRADINIS ĮNAŠAS - NETIESA

Daugelis kredito bendrovių, gali kompensuoti iki 100 proc. pasirinkto automobilio vertės, tačiau klientui išlieka teisė įnešti tam tikrą pinigų sumą, jei norisi šiek tiek mažiau sumokėti palūkanų.  Paprasčiau tariant, jei neturite jokių santaupų, automobilis lizingu jums bus suteiktas, tačiau teks mokėti didesnes palūkanas ir galiausiai šiek tiek permokėti.

 

MITAS NR. 2:

LIZINGAS SUTEIKIAMAS TIK NAUJIEMS AUTOMOBILIAMS - NETIESA

Lizingas gali būti suteiktas ir naudotam automobiliui. Dažniausiai minimali lizingu suteikiama suma prasideda maždaug nuo 500 eurų. 

 

MITAS NR. 3:

AUTOMOBILĮ PRIVALOMA DRAUSTI KASKO DRAUDIMU - NETIESA

Šio draudimo jums neprireiks, nebent jūs patys jo norite.  Tiesa, kiekviena kredito bendrovė turi savo taisykles ir reikalavimus, todėl reiktų palyginti pasiūlymus ir išsirinkti optimaliausiai jums tinkantį.

 

MITAS NR. 4:

AUTOMOBILIO NEGALĖSITE PARDUOTI, KOL NESIBAIGS SUTARTIS - NETIESA

Jei automobilis neatitiko jūsų lūkesčių ir norite jį parduoti, galite tai padaryti net ir tuo atveju, jei jūsų lizingo sutartis dar yra nepasibaigusi.

 

MITAS NR. 5:

NETURINTYS STABILIŲ PAJAMŲ NEGALI GAUTI LIZINGO - NETIESA

Šiandien vis daugiau žmonių nusprendžia dirbti sau, o ne kitiems, todėl renkasi darbą pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą. Kredito bendrovės į tai atsižvelgia ir tokiems asmenims neužkerta kelio įsigyti automobilį. Tiesa, kredito bendrovė atsižvelgs į jūsų gaunamas pajamas, prieš skolinant vieną ar kitą pinigų sumą. Automobilis lizingu paprastai yra neprieinamas tik bedarbiams ar minimalias pajamas gaunantiems asmenims.

Mūsų partneriai